Serwis Xiaomi w Gdańsku – język polski, ominięcie blokady i inne naprawy

Serwis Xiaomi w Gdańsku

W Contact Service naprawiamy smartfony i tablety Xiaomi. Jeśli korzystasz z tych urządzeń i masz z nimi jakiekolwiek problemy, to przeczytaj poniższy artykuł. Opowiadamy w nim o popularnych usterkach i naprawach urządzeń Xiaomi.

Serwis Xiaomi – wgranie polskiego języka

Często przychodzą do nas klienci, którzy kupili swój tablet lub smartfon w serwisie typu Aliexpress. Niby wszystko fajnie i urządzenia działają bez problemu, jednak problem jest dosyć męczący – są to wersje CHINA, które nie mają wgranego polskiego języka. Często sprzedawcy nie informują o takich „szczegółach”, przez co potem wielu klientów czeka rozczarowanie, gdy oczekiwany sprzęt w końcu przyjdzie do domu. Na szczęście serwis Xiaomi to dla nas żaden problem: wgranie polskiego języka zajmuje nam średnio kilkanaście minut.

Zajmijmy się teraz następnym, typowym problemem z Xiaomi.

Zablokowane konto Xiaomi lub Google

Kolejnym popularnym problemem użytkowników Xiaomi jest zablokowane konto. Z reguły przyczyna jest prosta – klient zapomniał hasła. Czasami jednak zdarza się tak, że zakupione urządzenie jest zablokowane, ponieważ poprzedni właściciel nie raczył usunąć swojego konta. To również bardzo rozczarowująca sytuacja – oczekujesz na urządzenie, a gdy je otrzymasz, okazuje się, że nie możesz z niego korzystać. Tutaj znowu przychodzimy z pomocą – wiemy jak obejść taką blokadę i przy okazji zachować Twoje dane – to dla nas codzienność w Contact Service.

A teraz czas na grubsze naprawy, czyli…

Naprawa usterek technicznych w Xiaomi

Xiaomi zyskuje sobie coraz większą popularność w Polsce, jednak wiele osób obawia się, że nikt nie będzie w stanie serwisować ich urządzeń. Doskonale rozumiem te obawy i spieszę Cię poinformować, że nie musisz się tym przejmować. Doskonale znamy te urządzenia i wiemy jak fachowo je naprawiać. Poradzimy sobie z każdą typową usterką, ponieważ posiadamy oryginalne części zamienne. Nietypowe usterki też nie są nam straszne – nasi technicy wiedzą, jak się nimi zająć. Typowe rzeczy, które psują się w Xiaomi to układy i złącza ładowania oraz obwody antenowe (słaby zasięg lub jego brak).

Naprawiamy między innymi:

  • Wyświetlacze
  • Gniazda ładowania
  • Gniazda słuchawek
  • Aparaty
  • Wymieniamy baterie
  • Wymieniamy uszkodzone klapki

Oraz wiele innych – bo usterki mogą być różne.

Masz Xiaomi? Nie obawiaj się o jego serwis!

Mam nadzieję, że tym artykułem uspokoiłem Cię i zapewniłem, że (odpukać) w razie jakichś problemów, przywrócimy do życia Twoje urządzenie Xiaomi. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, masz jakieś pytania lub chcesz umówić się na naprawę, to kliknij przycisk poniżej.

Pamiętaj – u nas diagnoza i wycena naprawy są zawsze darmowe!

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *