Naprawa telefonów satelitarnych w Gdańsku. Jak robimy to w Contact Service?

naprawa telefonów satelitarnych w Gdańsku

Telefony satelitarne to wciąż niszowe urządzenia, jednak coraz bardziej popularne w naszym kraju. Tam gdzie nie ma zasięgu tradycyjnych sieci, tam telefon satelitarny radzi sobie bez problemu. Miłośnicy sportów ekstremalnych, biznesmeni lub osoby w ciągłej podróży cenią sobie ich zalety. A gdy się zepsują? Wtedy zapraszamy do nas! Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o naprawie telefonów satelitarnych.

Naprawa telefonów satelitarnych w Gdańsku – jakie marki serwisujemy?

Jeśli chodzi o telefony satelitarne ich wybór jest znacznie mniejszy niż w przypadku klasycznych smartfonów. Wyróżniamy 5 marek tych urządzeń:

  • Globalstar
  • Immalsat
  • Thuraya
  • Iridium
  • Motorola

Ogólna zasada jest taka, że dostawca usług satelitarnych jest jednocześnie producentem telefonów. A czy są to urządzenia trudne w naprawie? Dla nas jest to elektronika, taka jak każda – więc jej naprawa nie stanowi większego problemu. Pomagamy nawet w beznadziejnych przypadkach, gdy urządzenia są zalane lub upadły ze znacznej wysokości. W końcu nie należą do najtańszych i nie warto ich od razu skazywać na śmietnik!

Jakie są typowe usterki telefonów satelitarnych?

Uszkodzenia mogą być różne od drobnostek jak nie łączące gniazdo ładowania po urządzenia zalane i mocno skorodowane. Jednak w większości przypadków ich uszkodzenia nie są aż tak drastyczne i sprowadzają się do typowych usterek, ponieważ telefony satelitarne z reguły są dosyć wytrzymałe.

Typowe usterki telefonów satelitarnych to:

  • Uszkodzone złącze systemowe
  • Przerwany obwód antenowy
  • Uszkodzony układ ładowania

Czyli mówiąc po ludzku jeśli telefon nie łączy się z urządzeniami zewnętrznymi, traci zasięg sieci lub nie chce się naładować – wtedy masz do czynienia z typową usterką tego sprzętu.

Fachowa naprawa telefonów satelitarnych w Gdańsku

Jeśli Twój telefon satelitarny nie działa tak jak powinien lub jest w jakiś sposób uszkodzony, to nic straconego. Nadal jest nadzieja (i to całkiem spora), że uda się go naprawić. Co więcej w naszym serwisie zawsze oferujemy bezpłatną diagnozę i wycenę naprawy – tak więc oddając nam swój telefon satelitarny nie ryzykujesz, że koszt naprawy przewyższy jego wartość. Podamy Ci wycenę i termin naprawy a Ty zdecydujesz, czy chcesz go u nas naprawić, czy nie.

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o Twoim telefonie satelitarnym. W tym celu kliknij niebieski przycisk poniżej:

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *