Jeden z najstarszych serwisów telefonów w Gdańsku

Jeden z najstarszych serwisów telefonów w Gdańsku

Jeśli jakiś serwis w Gdańsku fachowo zadba o Twój tablet lub telefon, to zdecydowanie będzie to Contact Service. Oto dlaczego.

Fachowy serwis telefonów w Gdańsku

Bez względu na usterkę Twojego telefonu jest spora szansa, że uda się nam go naprawić. Robimy to od 2001 roku i zapewniam Cię, że nic nie jest w stanie nas zdziwić.

Wymiany baterii i wyświetlaczy to dla nas codzienność – w niektórych modelach wykonujemy to nawet w pół godziny. Nie straszne nam też poważniejsze naprawy: wymieniamy uszkodzone gniazda ładowania, reanimujemy zalane smartfony oraz te po mocnych upadkach.

Nie raz musimy wymieniać w nich takie elementy jak kości pamięci, a nawet procesory. I za każdym razem robimy to szybko i sprawnie, bo mamy do tego fachowe urządzenia serwisowe.

A gdy wszystko zawiedzie i telefonu nie da się naprawić, wtedy zawsze możemy odzyskać z niego dane!

Odzyskamy też dane, które przypadkowo usunąłeś ze swojego urządzenia. Także nie trać nadziei, bo są spore szanse na to, że znowu zobaczysz swoje zdjęcia i filmy lub odzyskasz ważne dokumenty.

O odzyskiwaniu danych opowiem Ci już za chwilę. Teraz pomówmy o fachowości.

Dlaczego fachowa naprawa jest taka ważna?

Na rynku jest dużo świetnych serwisów. Jest też mnóstwo partaczy. I niestety, ale zdecydowanie za często trafiają do nas telefony uszkodzone w serwisach, które nie znają się na tym, co robią.

Tak było choćby w przypadku iPhona 7, w którym ktoś urwał taśmę elektroniczną przycisku Home. Opis jego naprawy znajdziesz tutaj -> Nie działa przycisk Home w iPhone?

Poza tym musisz wiedzieć, że naprawy po innych serwisach należą do tych najcięższych. Jest tak, ponieważ trafia do nas telefon, w którymś ktoś już coś „grzebał”, ale nikt nie wie, o co chodzi. Może być tak, że brakuje miniaturowego elementu i nasz technik musi godzinami siedzieć przed mikroskopem i sprawdzać płytę główną telefonu centymetr po centymetrze.

Może być też tak, że w innym serwisie ktoś wymienił jakiś element, ale element ten okazał się zepsuty. I znowu – musimy go szukać i „zgadywać” co może być zepsute.

Wniosek jest jeden – jeśli jakiś serwisant oferuje podejrzanie niskie ceny, miej się na baczności. Naprawa u niego ostatecznie może Cię kosztować dużo więcej pieniędzy niż w renomowanym serwisie.

Omawiamy ten temat dokładnie w innym naszym artykule -> W jakim serwisie warto naprawiać elektronikę

A oto jak klienci oceniają naszą fachowość:

 

Marcin:

„Z czystym sumieniem polecam serwis. Fachowa obsługa i podejście do naprawy mojego telefonu ( Nokia Lumia 930) Telefon udało się naprawić, z czym niestety poprzedni serwis sobie nie poradził. POLECAM Contact Service.”

 

Kuba:

„Zawsze na 10 gwiazdek, nigdy nie zawiedli zaufania i zawsze podchodzą rzetelnie do sprawy, nawet jeśli to jest błahostka 🙂 Dla mnie najlepsi od lat! Polecam na 1000%”

 

Tomasz:

„Rewelacja. Bardzo miła obsługa, fachowa naprawa. Duży poziom wiedzy, można bez wahania powierzyć sprzęt i być pewnym, że zostanie naprawiony najlepiej jak to możliwe.”

 

Ok, powiedzieliśmy sobie co nieco o fachowości serwisów, to teraz opowiem Ci o tym, jak odzyskujemy dane w naszym serwisie telefonów w Gdańsku.

Odzyskamy Twoje dane

Odzyskiwanie danych to niesamowicie ważna sprawa w dzisiejszych czasach. Przecież wystarczy chwila nieuwagi i dane z Twojego telefonu mogą zniknąć na dobre.

Czasami sami przez pomyłkę to robimy, czasami robią to nasze dzieci, a czasami pamięć sama się psuje. Efekt zawsze jest taki sam – tracimy cenne dane: piękne wspomnienia zapisane na zdjęciach, muzykę lub inne pliki i ważne dokumenty potrzebne nam do pracy.

No i właśnie w tym momencie my przychodzimy z pomocą.

Odzyskać dane z telefonu możemy na dwa sposoby:

  • Podłączając się do jego pamięci
  • Wyjmując pamięć z telefonu i podłączając ją do specjalnego urządzenia

I mamy na tym polu mnóstwo sukcesów. Odzyskaliśmy dane zarówno z działających telefonów jak i z tych całkowicie zepsutych.

Na przykład tutaj opowiadamy o tym, jak odzyskaliśmy dane z „martwego” smartfona Huawei P8 -> Jak odzyskać dane z zepsutego telefonu Huawei P8

Było z tym trochę roboty, ale… nie, nie będę Ci psuł zabawy i nie zdradzę Ci wyniku tego odzyskiwania 🙂

I jeśli ciekawi Cię, na czym polega odzyskiwanie danych i dlaczego jest to w ogóle możliwe, tutaj znajdziesz nasze wyjaśnienia -> Odzyskiwanie danych – na czym to polega

Poza telefonami odzyskujemy też dane z tabletów, kart pamięci oraz pendrive’ów. I ze względu na skomplikowany proces, odzyskiwanie danych może zająć czasem nawet do kilku dni – wszystko zależy od metody i uszkodzeń.Za to dobra informacja jest taka, że w naszym serwisie telefonów w Gdańsku wszystkie naprawy elektroniki przeprowadzamy naprawdę szybko.

Naprawiamy błyskawicznie

Skoro zepsuł Ci się telefon, chcesz go naprawić jak najszybciej. I my to doskonale rozumiemy. To dlatego często umawiamy się z klientami na konkretny termin naprawy. Dzięki temu zawsze jesteśmy przygotowani – mamy niezbędne części, a wybrany technik ma wolny czas, aby zająć się Twoim urządzeniem.

To między innymi dlatego wiele napraw wykonujemy nawet w godzinę! Te poważniejsze mogą nam zająć nieco więcej czasu, ale większość urządzeń naprawiamy nawet w ten sam dzień.

I tak między nami – jeśli chcesz poczekać na naprawę Twojego telefonu, to niedaleko jest miła kawiarenka – w sam raz na godzinną przerwę z kawą i ciastkiem, po której odbierzesz swój „znowu-sprawny” telefon!

Teraz zobacz, co o czasie naprawy w naszym serwisie mówią klienci:

 

Marzena:

„Wymiana wyświetlacza w telefonie zajęła mniej niż 45 minut! Dostaliśmy bardzo użyteczne informacje o braku konieczności wymiany baterii, co oznacza zaoszczędzone pieniądze. Doceniamy szczerość i miłą obsługę.
Polecam serdecznie!”

 

Piotr:

„Szybciutko i sprawnie naprawione, po 3 godzinach odebrałem telefon, choć się nie spodziewałem, że będzie gotowy w ten sam dzień.”

 

Beata:

„SUPER obsługa, szybko, profesjonalnie! Polecam!”

 

No i poza szybką naprawą jest jeszcze jedna rzecz, za którą uwielbiają nas klienci.

Zawsze darmowa diagnoza i wycena

Nie wiesz, co jest uszkodzone w Twoim telefonie? Nie wiesz, czy naprawa będzie się opłacać? A może telefon na pozór działa poprawnie, ale obawiasz się, że jest uszkodzony (np. wpadł do wody)?

Co wtedy?

Przekonaj się za darmo, co jest w nim uszkodzone i ile wyniesie jego naprawa lub odzyskiwanie danych!

Po prostu przynieś do nas telefon lub skontaktuj się z nami. My za darmo zerkniemy do niego, a następnie powiemy Ci dokładnie, co jest zepsute, jak to naprawić i ile to kosztuje.

I oczywiście doradzimy Ci, co zrobić, gdy koszt naprawy będzie przewyższał wartość urządzenia. Z darmowej diagnozy i wyceny możesz skorzystać w każdej chwili. I co ważniejsze – to do niczego Cię nie zobowiązuje. Jeśli nie chcesz naprawiać swojego urządzenia, to po prostu Ci je oddamy i to wszystko 🙂

Serwis telefonów w Gdańsku od 2001 roku

Wierzę, że powyższe cechy sprawiły, że utrzymujemy się na rynku aż od 2001 roku. Taki staż czyni nas jednym z najstarszych serwisów telefonów w Gdańsku. Przez te lata nauczyliśmy się wielu nowych rzeczy i wiemy jak zadbać zarówno o Ciebie, jak i Twoje urządzenia.

Na swoje usługi oczywiście dajemy gwarancję. Okres gwarancji zależy od typu naprawy i zawsze poinformujemy Cię o tym przed wykonaniem usługi.

W mieście jest wiele serwisów – jedne są gorsze, drugie są lepsze. Teraz poznałeś jeden z nich – Contact Service. Od początku istnienia wykonaliśmy ponad 150 TYSIĘCY napraw – więc sama ta liczba mówi coś o naszym doświadczeniu, prawda? 😉

Ostatnio także otworzyliśmy dodatkowy lokal przeznaczony wyłącznie do napraw. Rozwijamy się dzięki naszym klientom, którzy ufają nam i przynoszą do nas swoje urządzenia. Dlatego chcemy się im odwdzięczyć jeszcze szybszą naprawą i najlepszą jakością. Dlatego inwestujemy w szkolenia, sprzęt oraz nowe lokale.

I nie musisz nam wierzyć na na słowo. W każdej chwili możesz sprawdzić opinie o nas na Facebooku: Kliknij tutaj aby sprawdzić opinie o Contact Service.

Mamy też sporo opinii na lokalnym portalu trójmiasto.pl – kliknij tutaj, jeśli chcesz je zobaczyć.

Więc serdecznie zapraszamy Cię do nas na konsultację, darmową diagnozę lub naprawę Twojego telefonu!

Kliknij niebieski przycisk poniżej, aby przejść na naszą stronę kontaktową:

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *