Jak odzyskać usunięte pliki ze smartfona

Jak odzyskać usunięte pliki ze smartfona

To zdarzyło się chyba każdemu – chwila nieuwagi i ważne, pamiątkowe zdjęcia, dokumenty i inne dane zostają skasowane z pamięci telefonu. Czasami tracimy je na skutek uszkodzenia telefonu, zalania lub problemów z oprogramowaniem. Dobra wiadomość jest jednak taka, że w wielu przypadkach… da się je skutecznie odzyskać. Ale jak to zrobić?

Jak odzyskać usunięte pliki ze smartfona – darmowy program

Często w sytuacji przypadkowego usunięcia danych, wystarczą proste, darmowe programy, dzięki którym masz sporą szansę odzyskać swoje pliki.

Jednym z lepszych programów do tych celów jest MiniTool Mobile Recovery for Android Free. Program jest darmowy, ale ma jedno ograniczenie – pozwala odzyskać tylko 1GB utraconych danych. Jeśli chcesz odzyskać więcej danych – niestety, ale musisz za to zapłacić.

Tego typu oprogramowanie nieźle nadaje się do prostego odzyskiwania danych. Ważne jest, abyś przystąpił do odzyskiwania danych zaraz po tym, jak je przypadkowo skasowałeś. Wtedy masz największe szanse na ich odzyskanie.

No dobrze, a co jeśli nie możesz odzyskać swoich plików, albo Twój telefon jest uszkodzony, zablokowany lub kompletnie „wyczyszczony” – na przykład po nieudanej próbie wgrania oprogramowania?

Wtedy…


Odzyskamy dane z Twojego smartfona

Od lat zajmujemy się fachowym odzyskiwaniem danych ze smartfonów, pendrive’ów, kart pamięci i dysków twardych. Wiemy jak postępować z uszkodzonymi smartfonami i jak odzyskać z nich dane.

Z reguły należy je rozkręcić i znaleźć punkty lutownicze, które łączą się bezpośrednio z pamięcią. Następnie wystarczy podłączyć do niej specjalne urządzenie, które odczyta jej zawartość i zapisze na dysku naszego komputera.

Czasami jednak to nie wystarczy.

W takich przypadkach musimy wylutować pamięć i podłączyć się do niej bezpośrednio – jednak to nie jest dla nas problemem. W ten sposób potrafimy odzyskać dane nawet z „martwych”, mocno uszkodzonych smartfonów, zablokowanych, po zalaniu lub innych uszkodzeniach.

Warunek jest jeden – pamięć telefonu musi być sprawna. Gdy ona jest uszkodzona, wtedy niestety, ale dane są utracone na zawsze. Na szczęście, nie zdarza się to za często 🙂

Potrzebujesz pomocy z odzyskaniem plików ze smartfona?

Jeśli w Twoim przypadku skorzystanie z wymienionego, darmowego programu do odzyskiwania nie przyniosło rezultatów, wtedy… zapraszamy do Contact Service! Za darmo zdiagnozujemy Twoje urządzenie, powiemy Ci czy odzyskanie danych jest możliwe i podamy koszt tej usługi. Ty zdecydujesz czy chcesz z niej skorzystać – bez żadnych zobowiązań.

Aby porozmawiać z nami o odzyskaniu danych z Twojego smartfona kliknij niebieski przycisk poniżej, aby przejść do strony kontaktowej:

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *